logo

Основи медичних знань коденко скачати. Календарне планування Захист Вітчизни для дівчат (1,5 год).

Основи медичних знань коденко скачати Rating: 6,6/10 361 reviews

Основи медичних знань

основи медичних знань коденко скачати

Дуже часто правильне положення рятує життя пораненого та, як правило, сприяє найшвидшому одуженню. Дії рятівника під час надання першої допомоги при утопленні. Опікова хвороба Перша медична допомога при опіках, догляд за потерпілими Загальне переохолодження організму Поняття про відмороження. Долікарська медична допомога в загрозливих для життя станах при травмах та загальних захворюваннях. Електротравма — це ушкодження, викликані дією електричного струму технічного й атмосферного — блискавки. До групи тих, кого транспортують у першу чергу, входять: поранені з проникаючими пораненнями грудної та черевної порожнини, що знаходяться у непритомному або шоковому стані, з пораненнями черепа, поранені з внутрішніми кровотечами, ампутованими кінцівками, відкритими переломами, опіками.

Next

Основи медичних знань

основи медичних знань коденко скачати

Тоді фахівці Канадського Червоного Хреста привезли в Москву 16-годинну програму міжнародного стандарту Першої допомоги. Урок — практичнийВихід зі строю. В 4,5 добре Студент виконав практичне завдання повністю, з опорою на теоретичні знання, але може допустити неточності, окремі помилки в аналізі системи заходів надання першої медичної допомоги, при різних ушкодженнях. Тема: Долікарська допомога при захворюваннях травної та сечовидільної систем. Розширити знання учнів про охорону здоров'я дітей в медичних закладах; ознайомити з професіями медичних працівників; формувати.

Next

Робоча програма основи медичних знань для студентів ІІІ курсу інституту фізичної культури та реабілітації спеціальність: виховання у спеціальному дитячому закладі

основи медичних знань коденко скачати

Луг, на відміну від кислот, не згортає білки, а розчиняє їх, омилює жири тканин, викликаючи більш глибоке ушкодження - вологий колікваційний некроз, що має вид м'якого білого струпа він не перешкоджає проникненню лугів у глибші шари шкіри. У підручнику представлені сучасні дані з питань надання першої медичної допомоги в загрозливих для життя станах, що виникають при захворюваннях внутрішніх органів, інфекційних хворобах, при травмах та нещасних випадках. Транспортування постраждалих Найважливішим завданням першої допомоги є організація швидкого та правильного транспортування доставки хворого або постраждалого у лікувальний заклад. Медицина в рабовасницькому, феодальному, капіталістичному устрої. Її часто надають як взаємо- та самодопомогу, тому що усі розуміють: якщо не витягнути потопаючого з води, не витягнути постраждалого з палаючого приміщення, не звільнити людину з-під завалів, то він загине. Вміє правильно планувати свою самостійну роботу.

Next

Примірний поурочний план з курсу “Основи медичних знань” у 11 класі (дівчата)

основи медичних знань коденко скачати

Загальне поняття про термінальні стани та реанімацію. Вивчення предмета проводиться з юнаками та дівчатами окремо. У ці петлі просовують ручки ношів. Перша допомога при переломах, вивихах. Перша медична допомога при гострих станах. При дії солей важких металів і кислот на тканини відбувається згортання й коагуляція білків, виникає зневоднення тканин та їх загибель на зразок сухого коагуляційного некрозу - утвориться щільна кірка струп із загиблих тканин, який запобігає подальшій дії кислоти на глибше розміщені тканини. Факультативний курс для учнів 9 класів 105 год.

Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

При наближенні до зони електричного кратера варто побоюватися не величини струму як такого, а різниці напруги між рівнями поширення електрики по землі. Він також є президентом Американської асоціації сприяння розвитку науки. При ураженні блискавкою загальні зміни більш виражені. Перш ніж вкласти хворого, слід за допомогою подушки, ковдри, одягу тощо, надати поверхні ношів форму, необхідну для створення хворому зручного для транспортування положення. Ознайомлення з перебігом гострих захворювань органів травлення, обміну речовин, нирок та сечовивідних шляхів.

Next

Примірний поурочний план з курсу “Основи медичних знань” у 11 класі (дівчата)

основи медичних знань коденко скачати

Травматичний шок, його перебіг, основні ознаки. Урок — практичний Класифікація опіків, перша допомога, профілактика больового шоку. Адаптаційна фізіологія людини і тварин. Зміст: поняття про мікроорганізми їх види, властивості, шляхи передачі від хворого до здорового організму. Радіаційні ураження, їх профілактика і перша допомога. Курс за вибором для учнів 8 — 9 класів 70 год.

Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

Освітньо-кваліфікаційний рівень: «Бакалавр» 20 год. Опікова хвороба при хімічних опіках розвивається рідко, однак речовини, що утворяться в рані, всмоктуючись, викликають інтоксикацію. Ушкоджена ділянка синюшно-багряного кольору, холодна на дотик, вкрита пухирями з темною вмісткістю, набрякла. Вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Перша медична допомога Шлунково-кишкова кровотеча Печінкові кольки Захворювання сечовидільної системи Ниркова колька Гострий цистит Поняття про цукровий діабет, основні ознаки,ускладнення. Надання першої допомоги при ураженні променевою енергією та електричним струмом, тепловому та сонячному ударі, відмороженнях та переохолодженні.


Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

Урок — теоретичнийПерша допомога та догляд за хворими. Тема: Вікові особливості опірно-рухового апарату. Швидко видалити хімічну речовину, що потрапила на шкіру. Призначений для студентів вищих педагогічних навчальних закладів, а також: стане у пригоді викладачам курсу основ медичних знань та інших медико-біологічних дисциплін. Урок — теоретичний Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку.

Next